ban 2

+38-050-968-82-13    +38-067-484-56-63    +38-048-734-00-45    INFO@TEO.OD.UA  

Несортовані побутові відходи, як правило, не придатні для спалювання, поки не будуть оброблені - відсіяні, відсортовані і змішані, щоб збільшити їх теплотворність.

Сортування твердих побутових відходів на окремі фракції - важливий етап в комплексі заходів, спрямованих на мінімізацію утворення ТПВ.

Відсутність попереднього сортування відходів призводить до того, що і розміщення відходів на полігонах та сміттєспалювання не відповідають сучасним санітарним вимогам і є джерелом забруднення навколишнього середовища. Сортування побутових відходів дозволяє вирішити відразу дві найважливіші проблеми.

По перше, -виділити високотоксичні матеріали (свинцеві акумулятори, лампи які містят ртуть, хімічні джерела струму, хімікати та ін.). Вони накопичуються в герметичних контейнерах і в міру накопичення направляються спеціалізованим організаціям на знешкодження або використання.

По-друге, витягуються матеріали (папір, пластмаса, скло, чорні і кольорові метали і т. П.), Придатні для повторного використання. Продаж цих матеріалів для вторинної переробки дозволить частково або повністю покрити витрати на попереднє сортування відходів.

 
 
 

#тверді #побутові #відходи #сортування #альтернативнепаливо