ban 2

+38-050-968-82-13    +38-067-484-56-63    +38-048-734-00-45    INFO@TEO.OD.UA  

Звалище є найбільш поширеним рішенням для прийому та обробки невичерпних відходів, вироблених нашим суспільством. Життя на полігонах не спадає 24 години на добу, робота здійснюється без зупинки, незалежно від погоди, свят чи вихідних. Вантажні автомобілі відправляються, повертаються, вивантажують сміття, і цей процес повторюється кілька разів на день.

https://www.youtube.com/watch?v=pvi-OXFmE6s

bomag 2

Управління відходами - одне з найбільш складних завдань для менеджерів комунальних підприємств, які відповідають за прийняття та утилізацію відходів у відповідності до плану робіт із захоронення полігону. Основна мета полягає в тому, щоб максимально стиснути матеріал, залишивши в ньому найменшу кількість повітря, внаслідок чого досягнуто максимальна щільність шару відходів, а найбільш доступні площі використовуються найбільш ефективно. Зазвичай це вимагає спеціального ущільнювача.

У світі є лише кілька виробників такого обладнання. Ці машини вагою від 20 до 60 т переміщуються зі швидкістю до 12 км / год. Час роботи 2000 годин на рік - це спільна річ для компактора. Вибір відповідного смітного компаратора - нелегке завдання, але варто враховувати кілька важливих факторів, а правильний вибір може принести відчутну користь у майбутньому. Велике значення має конфігурація робочих органів - коліс або роликів. Вважається, що правильне розташування та кількість кульок у поєднанні з високим тиском грунту забезпечують високу ступінь ущільнення.

Сьогодні виробники пропонують дизайн із чотирма стандартними сталевими колесами, коліс яких розташовується за схемою "один фронт плюс два задніх" і з двома роликами на всю ширину машини. Чим більше дробящіе кулачки взаємодіють з поверхнею за один оборот колеса / барабана, тим вище рівень зчеплення може бути досягнутий. Кількість кулачків на одній машині може варіюватися від 80 до 220, залежно від класу компаратора. Таким чином, в одному класі перевага віддається машині з найбільшою кількістю кулачків. Конструкція компресора MSW з двома роликами по всій ширині машини забезпечує на 30% більше поверхні покриття порівняно з дизайном з чотирма колесами. Крім того, такий ущільнювач об'єднує область в 2 рази швидше, ніж триколісна версія.

cat 815F

Наступний момент, на який варто звернути увагу, це дизайн рами: жорстка конструкція або шарнірно-зчленована. Осциляція рами дозволяє одному з коліс потрапляти в порожнечі або, навпаки, виїжджати на піднесення, змінюючи розподіл маси машини. Жорстка конструкція рами не забезпечує такої можливості, але машина з подібним дизайном розподіляє відходи шаром постійної товщини, в результаті чого утворюється рівна, щільно утрамбована область, яка вимагає меншого обсягу грунту для ізоляційного шару. При дизайні з трьома колесами / вулицями на кожне колесо або валец доводиться до 33% від загальної маси машини, а при вальцах на всю ширину маса, що впливає на насип з відходами, досягає 50%. Дорожній просвіт - ще одна важлива характеристика для будь-якого ущільнювача в силу декількох причин. Малий дорожній просвіт шкідливий для компактор, так як машина може нижньою частиною рами виривати вже ущільнений сміття, який потрапить в працюючі агрегати і здатний привести до виникнення несправностей. Зазвичай у сучасних ущільнювачів ТПВ величина дорожнього просвіту становить від 48 до 89 см. В компактор може застосовуватися одна з двох поширених на ринку систем приводу ходу.

Перший варіант - система, що включає коробку передач з перемиканням під навантаженням, гідротрансформатор, карданні вали, диференціали і т. Д. Другий варіант - гідростатична система, в якій використовуються гідравлічні насоси, планетарні редуктори, гідромотори та застосовується більш проста система управління. Як показує практика, гідростатична система краще підходить для швидкої зміни напряму руху, що важливо при експлуатації техніки в умовах полігону, вимагає менше профілактичних робіт та обслуговування, обходиться дешевше при ремонті або заміні вузлів. Скребки, призначені для очищення коліс, істотно підвищують ефективність роботи ущільнювача ТПВ. Останні важливі особливості, яким варто приділити увагу при виборі компактор, - це умови роботи оператора і вживані технології.

Правильний вибір компактор - непросте завдання.