+38-050-968-82-13    +38-067-484-56-63    +38-048-734-00-45    INFO@TEO.OD.UA  

Новости

Компактори для полігонів ТПВ

Звалище є найбільш поширеним рішенням для прийому та обробки невичерпних відходів, вироблених нашим суспільством. Життя на полігонах не спадає 24 години на добу, робота здійснюється без зупинки, незалежно від погоди, свят чи вихідних. Вантажні автомобілі відправляються, повертаються, вивантажують сміття, і цей процес повторюється кілька разів на день.

https://www.youtube.com/watch?v=pvi-OXFmE6s

bomag 2

Подробнее: Компактори для полігонів ТПВ

1.100 lt. Контейнер стальной горячего цинкования для отходов с плоской крышкой

Уважаемые клиенты! Спешим Вас порадовать новым товаром в нашем ассортименте!

Стальной оцинкованный контейнер 1100 литров, с плоской крышкой.

Подробнее: 1.100 lt. Контейнер стальной горячего цинкования для отходов с плоской крышкой

Переваги пластикового контейнера перед металевим

Переваги пластикового контейнера перед металевим:

1. Ціна, пластиковий контейнер - 5115,00 грнз ПДВ, металевий від 7800,00 грн з ПДВ. Тобто різниця в 35% !!!! Купуєш два баки металевих чи ТРИ пластикових!!!

2. Вага, пластиковий бак – 55 кг, металевий – 135 кг. Сміттєвоз в робочу зміну обробляє близько 200 контейнерів - при обробці металевих баків сміттєвоз обробляє лишкові – 16000 кг ваги!!! 16 тон за зміну!!! Перевитрати палива, перевантаження підіймальних пристроїв – навіщо?

Подробнее: Переваги пластикового контейнера перед металевим

Тверді побутові відходи, сортування, альтернативне паливо

Несортовані побутові відходи, як правило, не придатні для спалювання, поки не будуть оброблені - відсіяні, відсортовані і змішані, щоб збільшити їх теплотворність.

Сортування твердих побутових відходів на окремі фракції - важливий етап в комплексі заходів, спрямованих на мінімізацію утворення ТПВ.

Подробнее: Тверді побутові відходи, сортування, альтернативне паливо

Контейнери для сміття, тпв, відходів, будівельних відходів

Пластикові сміттєві контейнери - контейнери ємністю від 80 до 1100 літрів (вага - 9 кг-55 кг). Вони використовуються для збору невеликої кількості відходів у житлових будинках, офісних будівлях, закладах харчування та торгівлі, навчальних та медичних установах.

Металеві сміттєві контейнери – контейнери ємністю від 750 літрів до 1100 літрів (вага - 85 кг -135 кг). З дебільшого металеві контейнери виготовляють з оцинкованої сталі, але невелика кількіст на ринку є пофарбованих контейнерів. Вони використовуються для збору невеликої кількості відходів, у сміттєвих камерах всередині будинків або на відкритих сміттєвих контейнерних майданчиках.

Подробнее: Контейнери для сміття, тпв, відходів, будівельних відходів

Немного о металлическом контейнере для ТБО

Металлический контейнер дороже на 30-40%, тяжелее в два раза, а это лишние 120-130 грам солярки на подъем контейнера при каждом опорожнении, коих тысячи в день, дальше - к сожалению металлический контейнер тоже горит!!!

Подробнее: Немного о металлическом контейнере для ТБО