ban 2

+38-050-968-82-13    +38-067-484-56-63    +38-048-734-00-45    INFO@TEO.OD.UA  

Переваги пластикового контейнера перед металевим:

1. Ціна, пластиковий контейнер - 5115,00 грнз ПДВ, металевий від 7800,00 грн з ПДВ. Тобто різниця в 35% !!!! Купуєш два баки металевих чи ТРИ пластикових!!!

2. Вага, пластиковий бак – 55 кг, металевий – 135 кг. Сміттєвоз в робочу зміну обробляє близько 200 контейнерів - при обробці металевих баків сміттєвоз обробляє лишкові – 16000 кг ваги!!! 16 тон за зміну!!! Перевитрати палива, перевантаження підіймальних пристроїв – навіщо?

3. Легкість очищення і миття – налипання відходів до стінок та дна пластикового контейнера мінімальне, а налипання до цинкового покриття значно більше. Таким чином бак стає потрошки тяжким.

4. Практісно повна безшумність в експлуатації – металевий бак значно шумніший ніж пластиковий!

5. Ергономічний дизайн – пластикові баки виготовлені відомими світовими виробниками, які дуже ретельно підходять до кожної деталі що яскраво видно при першому погляді на виріб. Металеві контейнери виробляють по більшій частині в маленьких приватних цехах, які просто не мають коштів а ні на дизайнерів, а ні на висококваліфікованих інженерів для досягнення дизайнерських показників.

6. Термін служби пластикового контейнера майже не обмежений – матеріал виготовлення ПНД (HDPE) – не коррозує, не гниє, не піддається знищенню УФ випромінюванням. Відповідає вимогам стандартів - ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, EN 840, RAL GZ 951/1. Металевий бак – пофарбований – 3-4 роки до знищення – вплив піску, пилу, харчових кислот, в тому числі молочної кислоти, руйнує лакофарбове покриття протягом перших 10-12 місяців експлуатації. Далі за справу - вже безпосередньо за метал, беруться кислоти і вода - ще 12-15 місяців і утворюються наскрізні проржавілі отвори, ще через 10-12 місяців дно контейнера повністю руйнується. Практично схожа ситуація відбувається з металевим контейнером, покритим гарячим цинком. Різниця лише в тому, що терміни руйнування цинкового покриття кілька подовжуються - 5-7 років і контейнер одержує не ремонтні пошкодження, і це при якісному цинкування, на жаль українські цінкарні не завжди витримують жорсткі технологічні вимоги з цинкування, і в таких випадках іржа бере своє значно раніше.

7. Пластикові баки крадуть значно менше ніж металеві – їх не беруть в металобрухт.

8. Пожежа та наслідки - після загоряння відходів пластикові стінки бака плавляться, самі не підтримують горіння. Бак отримує часткове або повне руйнування. Але, позиція - металевий бак не горить - дуже помилкова !!! Після загоряння відходів в металевому контейнері - відбувається пошкодження лакофарбового покриття, або пошкодження цинкового покриття. Після цього агресивне середовище відходів - харчові кислоти, молочні кислоти і вода - дуже швидко піддають корозії вже отриманий теплове навантаження метал, і контейнер руйнується, тобто можна сказати що після пожежі такий контейнер зруйнується через 10-12 місяців. Але і це ще не все. Під час загоряння метал перегрівається - його починає коробити і крутити, бак отримує температурні деформації, як вертикальні, так і горизонтальні. Це призводить до того, що кришку клинить, її складно відкрити або закрити, також бак застряє в лапах підйомника сміттєвоза, і якщо це відбувається, працівники сміттєзбиральної компанії змушені ломами його виколупувати з приймального бункера. Такі маніпуляції на маршруті призводять до затримок, зриву графіка спорожнення, а також до травм працівників.

Якщо всі ці параметри помножити на сотні або тисячі баків на маршруті, то загальна економічна вигода не просто на стороні пластика, а як Боїнг і Кукурузник. Просто ніхто не замислюється про перераховані параметри. Особливо бізнесмени-початківці і кабінетні працівники.